Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Akershus

Akershus fylkeskommune, kulturseksjonen, DKS-enheten

Postadresse: Postboks 1196, Sentrum, 0107 OSLO

Besøksadresse: Schweigaardsgt. 6, 4. etg., 0107 OSLO

Telefon: 22 05 54 37

E-post:idaha@viken.no

Kontaktperson:

Antall hendelser: 204

Velg dato / Periode
April
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
14
30
31
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
1
2
3
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Greverud skole - Greverudhallen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:35
    Greverud skole192 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:20
    Greverud skole192 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:05
    Greverud skole192 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Jessheim VGS - 1306 Black Box (stort auditorium)
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30Avlyst
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Onsdag 15. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:40Avlyst
  • 12:00 - 13:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Kolbotn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Kolbotn skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Kolbotn skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Vestby VGS - Auditorium (ingen info)
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00Avlyst
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Torsdag 16. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10Avlyst
  • 11:45 - 13:25Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Tårnåsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:40
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:20
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:05
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Bjertnes VGS - AULA for FILM, MUSIKK og FORESTILLINGER, FOREDRAG
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:55Avlyst
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Fredag 17. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30Avlyst
  • 09:45 - 10:30Avlyst
  • 11:30 - 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 17. april. 2020
  • Vassbonn skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:45
    Vassbonn skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Vassbonn skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Strømmen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:15Avlyst
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Østli skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Østli skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:00
    Østli skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 20. april. 2020
  • Eltonåsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 10:55
    Eltonåsen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05 - 11:40
    Eltonåsen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Aursmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Bakke skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Bakke skole275 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Bakke skole275 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:50
    Asak skole23 deltakere: 5. trinn

    Forfatterbesøk

Produksjonsinformasjon
  • DEN FRANSKE REVOLUSJONKulturarv
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 20. april. 2020
  • Alværn ungdomsskole - Gymsal med scene
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15Avlyst
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Bjørkelangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Borgen skole (Ullensaker) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Berger skole (Nesodden) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Berger skole (Nesodden)186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Berger skole (Nesodden)186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Strømmen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30Avlyst
  • 12:15 - 13:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DEN FRANSKE REVOLUSJONKulturarv
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Flåtestad skole - Gymsal/Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Haneborg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Døli skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Døli skole259 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Bjørnemyr skole - Flerbrukshall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Bjørnemyr skole191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Algarheim skole - Gymsal Algarheim
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Algarheim skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Algarheim skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Jaer skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 11:55
    Jaer skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Løken skole (Aurskog-Høland)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45Avlyst
  • 12:15 - 14:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Myklerud skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Myklerud skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Myklerud skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Maura skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Maura skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Maura skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:40 - 13:15
    Maura skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Bråte skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Bråte skole 22 deltakere: 7. trinn

    30 min å kjøre mellom skolene

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30Avlyst
  • 12:15 - 13:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Setskog Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 24. april. 2020
  • Gjerdrum barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Gjerdrum barneskole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Gjerdrum barneskole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45Avlyst
  • 12:15 - 14:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Nesoddtangen skole - Samfunnshuset
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Nesoddtangen skole207 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Nesoddtangen skole207 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Nesoddtangen skole207 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • INDRIS JONER + VERTAVOMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Kirkebygden barneskole - Enebakk kultursal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 27. april. 2020
  • Hagen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 27. april. 2020
  • Drøbak skole - Aula
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Drøbak skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Drøbak skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:35Avlyst
  • 12:15 - 13:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. april. 2020
  • Årnes skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:45
    Årnes skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:55 - 11:30
    Årnes skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 27. april. 2020
  • Gystadmarka skole - Stor gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Gystadmarka skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Gystadmarka skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:45Avlyst
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Sørli skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Jessheim skole- og ressurssenter - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Dyrløkkeåsen skole - Aula/gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Dyrløkkeåsen skole 149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Dyrløkkeåsen skole 149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Fjerdingby skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Fjerdingby skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Holumskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Løvenstad skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Nordkisa skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Nordkisa skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN FRANSKE REVOLUSJONKulturarv
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Fløysbonn ungdomsskole - Medierom
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45Avlyst
  • 11:30 - 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Heer skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Heer skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Heer skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Mogreina skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:20
    Mogreina skole215 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Rud skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Rud skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Sogsti skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Sogsti skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Sogsti skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Rosenvilde VGS - Auditorium
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30Avlyst
  • 12:45 - 13:45Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Hovin skole - Ny gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Hovin skole287 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Kirkeby skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kirkeby skole22 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Kirkeby skole22 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Kirkeby skole22 deltakere: 6. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen torsdag 30. april og bli formidlet mandag 4.mai til de tre klassene på 6. trinn. Utstillingen blir hentet etter siste formidling. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Dal skole (Frogn) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Dal skole (Frogn)69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Asker VGS200 deltakere: VG2

    Kun 1 hendelse. Må gå til Asker kulturhus.

Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Skogmo skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Skogmo skole224 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Skogmo skole224 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Drøbak Montessori skole - Aula/musikkrom
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Rotnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rotnes skole30 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Rotnes skole30 deltakere: 6. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen mandag 4. mai etter formidling på Kirkeby skole og bli formidlet tirsdag 5.mai til de to eller tre klassene på 6. trinn. Utstillingen blir hentet etter siste formidling. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Åreppen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 10:00
    Åreppen skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:15
    Åreppen skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Døli skole35 deltakere: 7. trinn

    Døli og Borgen skole på samme dag, 15 min å kjøre i mellom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Hauglia skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Hauglia skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Volla skole79 deltakere: 5. trinn

    Barnebokbad

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Fjellstrand skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Fjellstrand skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jïh VoelphMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Rudolf Steinerskolen Nesodden - Aula/Teatersal/scenen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Slattum skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Slattum skole28 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Slattum skole28 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Slattum skole28 deltakere: 6. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen tirsdag 5. mai etter formidling på Rotnes skole og bli formidlet onsdag 6.mai til de to eller tre klassene på 6. trinn. Utstillingen blir hentet torsdag 7. mai. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:05
    Åsenhagen skole92 deltakere: 5. trinn

    Barnebokbad - 10 min å kjøre til neste skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Finstad skole (Ski) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Finstad skole (Ski)179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:55 - 11:30
    Finstad skole (Ski)179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:15
    Finstad skole (Ski)179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Rud skole164 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Bjørkelangen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Ulverud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ulverud skole24 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Ulverud skole24 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Ulverud skole24 deltakere: 6. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen torsdag 7. mai og bli formidlet fredag 8.mai til de tre klassene på 6. trinn. Utstillingen blir hentet etter siste formidling. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Mogreina skole26 deltakere: 7. trinn

    Mogreina og Nordkisa skole på samme dag, 15 min å kjøre i mellom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Bjørlien skole - Liten gymsal med scene
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:10
    Bjørlien skole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 11:55
    Bjørlien skole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LABYRINTScenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Gjerdrum barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Brevik skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Brevik skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Brevik skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LABYRINTScenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Veståsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Veståsen skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Får ikke til mht timeplanen pga tidlig skoledag.

  • 12:00 - 13:00
    Veståsen skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LABYRINTScenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Kirkebygden barneskole - Gymsal (vil gå til Enebakk kultursal - 60 m)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Son skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Son skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Son skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Vestby skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Vestby skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Vestby skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Vestby skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LABYRINTScenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Stranden skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Stranden skole90 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Får ikke tatt hensyn til skoleklokka, pga riggetid.

  • 11:50 - 12:50
    Stranden skole90 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Hølen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Hølen skole155 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LABYRINTScenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Ytre Enebakk skole - Kunnskapstrappa 100kvm
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Ytre Enebakk skole 121 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Får ikke tatt hensyn til skoleklokka pga reisevei og riggetid. Beklager.

  • 12:00 - 13:00
    Ytre Enebakk skole 121 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Mandag 18. mai. 2020
  • Bøleråsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Bøleråsen skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Bøleråsen skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Bakke skole26 deltakere: 7. trinn

    Bakke og Jessheim skole på samme dag. 15 min reise mellom skolene.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Onsdag 20. mai. 2020
  • Hebekk skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Hebekk skole196 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:20
    Hebekk skole196 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 25. - Fr 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FUNNEFOSSKulturarv
  • Varighet: 3 timer
  • Ma 25. - Fr 29. mai. 2020
  • Funnefoss Industriarbeidermuseum
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Årnes skole38 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Østgård skole24 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Skogbygda skole21 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Neskollen skole86 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Framtun skole10 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Fjellfoten skole23 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Fenstad skole 25 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

  • kl ?
    Auli skole26 deltakere: 7. trinn

    Tilbudet gis i mai/juni 2019. Dato og bussavganger pr. skole bestemmes senere. Skolene kontaktes som vanlig av Anne Gunn Duenger god tid i forveien.
    Ansvar: Bjørn H. Kristiansen

Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hagen skole92 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Kråkstad skole (inkl. Skotbu skole)
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Langhus skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Langhus skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Langhus skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Langhus skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Kirkeby skole83 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Kirkeby skole83 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Siggerud skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Siggerud skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:50
    Siggerud skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Asak skole71 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Rotnes skole92 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Rotnes skole92 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Ski skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Ski skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Ski skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Ski skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:25
    Slattum skole101 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Slattum skole101 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:10
    Kjeller skole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:20
    Kjeller skole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: Ca. 40 minutter
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Vevelstadåsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Vevelstadåsen skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Vevelstadåsen skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Skjetten skole123 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Skjetten skole123 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sørli skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Sørli skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Ulverud skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Ulverud skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) KUNSTFYRETVisuell kunst
  • Varighet: En skoledag, ca. fem timer aktivitet
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Steilene kunstfyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Kolbotn skole50 deltakere: 3. trinn

    6 min å kjøre til Vassbonn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Maura skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Maura skole106 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Vigernes skole122 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Vigernes skole122 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Kjelle VGS15 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Østli skole47 deltakere: 3. trinn

    6 min å kjøre til Sofiemyr

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Volla skole113 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Volla skole113 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • EDWARD RUBIKONS MYSTERIERLitteratur
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Sofiemyr skole, 1. - 7. trinn (inkl. Sofiemyråsen ressurssenter)
Tidspunkt og deltakere
Ma 8. - Fr 12. jun. 2020
Produksjonsinformasjon
  • GOD VAKT!Kulturarv
  • Varighet: 60 minutter
  • Ma 8. - Fr 12. jun. 2020
  • Urskog fort
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjørkelangen skole 52 deltakere: 3. trinn

    DKS koordinator vil ta kontakt for nærmere informasjon og dato

  • kl ?
    Løken skole (Aurskog-Høland)42 deltakere: 3. trinn

    DKS koordinator vil ta kontakt for nærmere informasjon og dato

  • kl ?
    Aursmoen skole 67 deltakere: 3. trinn

    DKS koordinator vil ta kontakt for nærmere informasjon og dato

  • kl ?
    Haneborg skole11 deltakere: 3. trinn

    DKS koordinator vil ta kontakt for nærmere informasjon og dato

  • kl ?
    Bråte skole 22 deltakere: 3. trinn

    DKS koordinator vil ta kontakt for nærmere informasjon og dato

Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:20
    Hovinhøgda skole18 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl 08:40. Retur fra Piggåsen 1030

  • 10:30 - 11:50
    Hovinhøgda skole18 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl. 10:10. Retur Piggåsen kl. 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:20
    Dalen skole26 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl. 11:30. Retur Piggåsen kl. 13:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) KUNSTFYRETVisuell kunst
  • Varighet: En skoledag, ca. fem timer aktivitet
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Steilene kunstfyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:20
    Garderåsen skole22 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl 08:40. Retur fra Piggåsen 1030

  • 10:30 - 11:50
    Garderåsen skole22 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl. 10:10. Retur Piggåsen kl. 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) KUNSTFYRETVisuell kunst
  • Varighet: En skoledag, ca. fem timer aktivitet
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Steilene kunstfyr
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Ås VGS15 deltakere: VG1, VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Årnes skole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) KUNSTFYRETVisuell kunst
  • Varighet: En skoledag, ca. fem timer aktivitet
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Steilene kunstfyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:20
    Riddersand skole19 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl 08:40. Retur fra Piggåsen 1030

  • 10:30 - 11:50
    Riddersand skole19 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl 10:15. Retur fra Piggåsen kl 12:00

  • 12:00 - 13:20
    Riddersand skole19 deltakere: 4. trinn

    Bussavgang kl. 11:45 og retur fra Piggåsen kl. 13:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:05
    Auli skole119 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 15. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Fjellfoten skole61 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45 - 13:25
    Østgård skole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    busses til Fjellfoten


  • 12:45 - 13:25
    Framtun skole40 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    elevene busses til Fjellfoten

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter