Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Akershus

Akershus fylkeskommune, kulturseksjonen, DKS-enheten

Postadresse: Postboks 1196, Sentrum, 0107 OSLO

Besøksadresse: Schweigaardsgt. 6, 4. etg., 0107 OSLO

Telefon: 22 05 53 40

Kontaktperson:

Antall hendelser: 882

Velg dato / Periode
November
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
44
28
29
30
31
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
1
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Ski ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Drøbak skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Drøbak skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PSYCHOBITCHFilm
  • Varighet: 135 min
  • Fredag 15. november. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Kjeller skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:15
    Kjeller skole226 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25 - 11:55
    Kjeller skole226 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SHE-PACKFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 15. november. 2019
  • Tangenåsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 15. november. 2019
  • Hovinhøgda skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:45
    Hovinhøgda skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Hovinhøgda skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Fjerdingby skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fjerdingby skole26 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Fjerdingby skole26 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 18. november og møte de to klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Algarheim skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Algarheim skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 18. november. 2019
  • Ås kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Sagdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30 Samlingssalen
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30 Samlingssalen
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30 Gymsal
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Mandag 18. november. 2019
  • Dyrløkkeåsen skole - Aula/gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Dyrløkkeåsen skole 149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:50
    Dyrløkkeåsen skole 149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Haug skole og ressurssenter (1)80 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KOKOTOPIALitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 18. november. 2019
  • Hurdal skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 15:00
    Ås VGS30 deltakere: VG1

    1. klasse SSP

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KOKOTOPIALitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 18. november. 2019
  • Preståsen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Nordby skole (Rælingen)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordby skole (Rælingen)17 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 19. november utpå dagen og møte  klassen på 5. trinn. Hun skal til Fjærdingby skole først og tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Blystadlia skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Blystadlia skole og barnehage24 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 19. november om morgenen og møte  klassen på 5. trinn. Hun skal videre til Nordby skole etterpå og tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Sofiemyr skole, 1. - 7. trinn (inkl. Sofiemyråsen ressurssenter)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Bakke skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Bakke skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Bakke skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Skjetten skole - Flerbrukshall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KOKOTOPIALitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Eltonåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 10:50
    Preståsen skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Ås kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KOKOTOPIALitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Kringler-Slattum
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Løvenstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Løvenstad skole18 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Løvenstad skole18 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 20. november og møte de to klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Heer skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Heer skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 20. november. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Follo barne- og ungdomsskole50 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Volla skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Volla skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Volla skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KOKOTOPIALitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Maura skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:45
    Rustad skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Rud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rud skole28 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Rud skole28 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 21. november og møte de to klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Sogsti skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Sogsti skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 21. november. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Vigernes skole - Samlingssal (aula)
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Vigernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Vigernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Vigernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 14:55
    Ås VGS30 deltakere: VG1, VG3

    VG1 norsk / VG3 PÅB

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 22. november. 2019
  • Smestad skole (Rælingen)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Smestad skole (Rælingen) 21 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Smestad skole (Rælingen) 21 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 22. november og møte de to klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Fredag 22. november. 2019
  • Sten-Tærud skole - Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:10
    Sten-Tærud skole 150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Endret fra 0930 til 0940

  • 10:30 - 11:00
    Sten-Tærud skole 150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:45
    Hvalstad skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 14:55
    Ås VGS30 deltakere: VG1, VG3

    VG1 norsk / VG3 PÅB

Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Mandag 25. november. 2019
  • Åsenhagen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:10
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Mandag 25. november. 2019
  • Bjørnemyr skole - Liten gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Bjørnemyr skole189 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Døli skole290 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Frogn VGS80 deltakere: VG1
  • 12:00 - 12:45
    Frogn VGS80 deltakere: VG1

    240 elever. Maks 90 pr. hendese = 3 x 80

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:20
    Fjellstrand skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 14:55
    Ås VGS30 deltakere: VG1, VG3

    VG1 norsk / VG3 PÅB

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 09:45
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:10 - 10:45
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Gystadmarka skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Gystadmarka skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 14:55
    Ås VGS30 deltakere: VG1, VG3

    VG1 norsk / VG3 PÅB

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Nannestad VGS60 deltakere: VG2, VG3

    1HEA, 1HEB, 1HEC, 2BUA, 2BUB, 2HAA, 2HAB, 2HPA

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:40
    Nadderud VGS195 deltakere: VG3

    SSP og idrett. Fag: Norsk

Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Jaer skole - Mediatek/musikkrom
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Jaer skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Hovin skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Hovin skole142 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:20
    Nannestad VGS60 deltakere: VG2, VG3

    1HEA, 1HEB, 1HEC, 2BUA, 2BUB, 2HAA, 2HAB, 2HPA

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Myklerud skole246 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 14:55
    Ås VGS30 deltakere: VG1, VG3

    VG1 norsk / VG3 PÅB

Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Nesoddtangen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Nesoddtangen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Nesoddtangen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Nesoddtangen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Sandvika VGS90 deltakere: VG1

    V1 - ST, MK og Helse- og oppvekst

  • 10:30 - 11:15
    Sandvika VGS90 deltakere: VG1

    V1 - ST, MK og Helse- og oppvekst

Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Fredag 29. november. 2019
  • Rudolf Steinerskolen Nesodden - Aula/Teatersal/scenen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ASKELADDENKulturarv
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 29. november. 2019
  • Dalen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Siggerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Siggerud skole21 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Siggerud skole21 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen fredag 29.november. Det blir formidling mandag 2. desember til de to klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet samme dag etter formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:50
    Kolbotn skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Kolbotn skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ASKELADDENKulturarv
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Garderåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HEKSEJAKTLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Blystadlia skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Nes VGS30 deltakere: VG1

    Vg1 HO

Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Ski skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ski skole23 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Ski skole23 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Ski skole23 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen mandag 2.desember etter formidling på Siggerud skole. Det blir formidling tirsdag 3. desember til de tre klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet samme dag etter formidling.

Produksjonsinformasjon
  • MUSIKK OG LEK MED 3TMusikk
  • Varighet: ca 35 min
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Berger skole (Nesodden) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Berger skole (Nesodden)188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Berger skole (Nesodden)188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HEKSEJAKTLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Løvenstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Løvenstad skole30 deltakere: 7. trinn

    19 min å kjøre til neste skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ski VGS50 deltakere: VG2
  • 12:00 - 12:45
    Ski VGS50 deltakere: VG2

    VG2, SSP, Idrett + Musikk

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ASKELADDENKulturarv
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Hovinhøgda skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HEKSEJAKTLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Nordby skole (Rælingen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Hebekk skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hebekk skole22 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Hebekk skole22 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Hebekk skole22 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen tirsdag 3.desember etter formidling på Ski skole. Det blir formidling onsdag 4. desember til de tre klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet samme dag etter formidling.

Produksjonsinformasjon
  • HEKSEJAKTLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Fjerdingby skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ASKELADDENKulturarv
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Riddersand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 12:55
    Vestby VGS90 deltakere: VG2, VG3

    vg2/vg3 programfag samfunnsfag/psykologi

Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Finstad skole (Ski)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Finstad skole (Ski)22 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Finstad skole (Ski)22 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen onsdag 4.desember etter formidling på Hebekk skole. Det blir formidling torsdag 5. og fredag 6. desember til de fire klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet 6. etter formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ASKELADDENKulturarv
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Gjerdrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HEKSEJAKTLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Smestad skole (Rælingen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BALANSESKULPTURVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Hølen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hølen skole23 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 6. desember og møte klassen på 3. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Finstad skole (Ski)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ASKELADDENKulturarv
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Veståsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HEKSEJAKTLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Rud skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BALANSESKULPTURVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Bjørlien skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjørlien skole20 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Bjørlien skole20 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Bjørlien skole20 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 9. desember og møte de tre klassene på 3. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 9. desember. 2019
  • Langhus skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Langhus skole21 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Langhus skole21 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Langhus skole21 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen fredag 6.desember etter formidling på Finstad skole. Det blir formidling mandag 9. desember til de tre klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet etter formidling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Mailand VGS150 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

  • 12:00 - 14:15
    Mailand VGS120 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BALANSESKULPTURVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Brevik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brevik skole18 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Brevik skole18 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 10. desember og møte de to klassene på 3. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Bøleråsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bøleråsen skole25 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Bøleråsen skole25 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen mandag 9.desember etter formidling på Langhus skole. Det blir formidling tirsdag 10. desember til de to klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet etter formidling.

Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Tirsdag 10. desember. 2019
  • Kjelle VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Kjelle VGS20 deltakere: VG1, VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:15
    Mailand VGS120 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

  • 12:00 - 14:15
    Lørenskog VGS90 deltakere: VG1, VG2, VG3
    Mailand VGS60 deltakere: VG2, VG3

    Vg2 ST, Vg3 ST, Vg2 MK, Vg3 MK, Vg3 PÅB

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Mogreina skole225 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:25
    Nordkisa skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BALANSESKULPTURVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Son skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Son skole22 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Son skole22 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 11. desember og møte de to klassene på 3. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Vevelstadåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vevelstadåsen skole28 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Vevelstadåsen skole28 deltakere: 5. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen tirsdag 10.desember etter formidling på Bøleråsen skole. Det blir formidling onsdag 11. desember til de to klassene på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet etter formidling.

Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Hosletoppen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 11:30
    Nannestad VGS135 deltakere: VG1, VG2, VG3

    1MOKA, 1MOKB, 2MOKA, 2MOKB, 3MOKA, 3MOKB, 1HEA, 1HEB, 1HEC, 2HPA, 3HPA

    Utøver reiser til Nes kulturhus etter visning på Ullensaker kulturhus. Ca 30 min reise med bil.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Skogmo skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Skogmo skole228 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:45
    Nes VGS72 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1;2 og 3 EL

    Utøver har visning på Ullensaker kino og kulturhus. Kommer til Nes til ettersnakk!

Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BALANSESKULPTURVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Vestby skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestby skole27 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Vestby skole27 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Vestby skole27 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 12. desember og møte de tre klassene på 3. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Kråkstad skole (inkl. Skotbu skole)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?

    Utstillingen vil komme til skolen onsdag 11.desember etter formidling på Vevelstadåsen skole. Det blir formidling torsdag 12. desember til klassene/klassen på 5. trinn. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Utstillingen blir hentet fredag 13. desember.

Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Den alternative skolen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 10:00
    Åreppen skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Åreppen skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Nesbru VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Nesbru VGS10 deltakere: VG1, VG2, VG3
Mandag 16. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Mandag 16. desember. 2019
  • Sørumsand VGS
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) HIPHOPVisuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: Ca. fire klokketimer, eller etter avtale
  • Tirsdag 17. desember. 2019
  • Sandvika VGS
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Våren 2020
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Våren 2020
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Våren 2020
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Våren 2020
Tidspunkt og deltakere
  • -
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Hurdal skole og kultursenter - Auditorie
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
    Frogn VGS180 deltakere: VG1

    Det er bestilt formidling til ca. 80 elever på 1ss, 1if og 1BUS. Så det blir tre formidlinger, en til hver gruppe. Kunstner vil ta kontakt i god tid før jul for å avtale tider og annet for besøket 7. januar.

Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Hagen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Nannestad ungdomsskole - Festsal kommunehuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Brånås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:15
    Bjørnemyr skole28 deltakere: 6. trinn

    10 min å kjøre mellom skolene

Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?

    Det er bestilt formidling til ca. 50 elever på vg2/psykologi. Vi ønsker at elevene blir delt i to grupper, slik at det blir to formidlinger onsdag 8. januar. Kunstner tar kontakt i god tid før jul for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Allergot ungdomsskole - Gymsal med scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Holumskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Gjellerås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
    Ås VGS414 deltakere: VG1

    Det er bestilt formidling til 90 elever på VG1 - 1 DHA/1DHB/1DHC/VG2. Skolen deler elevene i tre grupper slik det passer best. Det blir tre formidlinger torsdag 9. januar. Kunstnerne tar kontakt i god tid før jul for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Kirkeby skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Roald Amundsen VGS120 deltakere: VG3

    SSP - 40 min å kjøre mellom Nesbru og Bjørkelangen

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Gjellerås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Neskollen skole28 deltakere: 7. trinn

    mindre klasser, 2 hendelser?

Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Gystadmarka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Vestby skole23 deltakere: 5. trinn

    12 min til neste skole

Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hoppensprett Akademiet AS Avd Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Rotnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FILMANMELDERENS ABCFilm
  • Varighet: 90
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Kråkstad skole (inkl. Skotbu skole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Nordby ungdomsskole - Aula
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:25 - 14:55
    Nes VGS30 deltakere: VG2

    HO - 40 min å kjøre mellom  Nes og Eidvoll VGS

Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Seiersten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Seiersten ungdomsskole19 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Seiersten ungdomsskole19 deltakere: 8. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 13. og tirsdag 14. januar og formidle til de fire eller fem klassene på 8. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Dyrløkkeåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Dyrløkkeåsen skole 36 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Dyrløkkeåsen skole 36 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Dyrløkkeåsen skole 36 deltakere: 8. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 13. og tirsdag 14. januar tidlig på dagen og møte de fire klassene på 8. trinn. Han møter bare en klasse 14. da han skal videre til Drøbak Montessori skole etterpå. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Sagdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Nadderud VGS100 deltakere: VG3

    Vg3, hele trinnet (SSP og idrett). Fag: historie

  • 12:00 - 12:45
    Nadderud VGS100 deltakere:
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Vesong ungdomsskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Slattum skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSAKulturarv
  • Varighet: 35 minutter
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Ytre Enebakk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:30
    Preståsen skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:45
    Ås VGS60 deltakere: VG1
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • WOUNDSVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Seiersten ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Drøbak Montessori ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Drøbak Montessori ungdomsskole18 deltakere: 8. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 14. januar utpå dagen og møte klassen på 8. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Dyrløkkeåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Ulverud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:40
    Ås VGS60 deltakere: VG1
  • 11:55 - 12:45
    Ås VGS60 deltakere: VG1
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Runni ungdomsskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSAKulturarv
  • Varighet: 35 minutter
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Ytre Enebakk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Sagdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Vormsund ungdomsskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:40
    Sørumsand VGS90 deltakere: VG1, VG2, VG3

    vg1, vg2 og vg3 MK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • APOLLOLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Sørli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSAKulturarv
  • Varighet: 35 minutter
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Hauglia skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Hebekk skole22 deltakere: 5. trinn

    må starte 1230, 60 min hendelse

Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:25
    Ås VGS45 deltakere: VG1, VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Gjerdrum ungdomsskole - Ungdomshuset/Idrettshall
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Nannestad VGS100 deltakere: VG1, VG2, VG3

    2MOKA, 2MOKB, 3MOKA, 3MOKB

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LIREKASSAKulturarv
  • Varighet: 35 minutter
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kirkebygden barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VINGER, POTER & KLØRLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Kråkstad skole (inkl. Skotbu skole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Follo barne- og ungdomsskole60 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 14:15
    Kjelle VGS160 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1-vg3 Yrkesfag

    Kino Bjørkelangen/Bjørkelangen kultursal


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Bråte skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bråte skole 24 deltakere: 6. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen mandag 20. januar og bli formidlet tirsdag 21. til klassen på 6. trinn. Utstillingen blir hentet onsdag 22. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Haneborg skole17 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 21. januar og møte klassen på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Langhus skole21 deltakere: 5. trinn

    5 å kjøre mellom skolene

Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Aursmoen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Skjetten skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Bjørkelangen skole - Kultursal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:00 - 14:35
    Hvam VGS12 deltakere: VG1, VG2, VG3
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EN PRIKK OG EN STREKVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Løken skole (Aurskog-Høland)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Sørumsand VGS360 deltakere: VG1, VG2, VG3

    vg1, vg2 og vg3 Studiespes og MK

Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Østersund ungdomsskole - Eika Idrettshal - deles i 4
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Skjetten skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HUSLYVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Bjørkelangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjørkelangen skole 24 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Bjørkelangen skole 24 deltakere: 6. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen onsdag 22. januar og bli formidlet torsdag 23. til de to klassene på 6. trinn. Utstillingen blir hentet fredag 24. Kunstner tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • EN PRIKK OG EN STREKVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Setskog Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Setskog Oppvekstsenter7 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 23. januar og møte klassen på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Ski VGS350 deltakere: VG2, VG3

    Hele Vg2 og Vg3 klasse

    Regissør reiser md taxi til Ås kino etter fedig visning på Ski.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AMASMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Bråte skole - Kultursal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Bråte skole 231 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Vigernes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 14:30
    Vestby VGS180 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1-3 ST og YF

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aursmoen skole 29 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Aursmoen skole 29 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 24. januar og møte de to klassene på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Vigernes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Fjuk oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fjuk oppvekstsenter18 deltakere: 4. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen fredag 24. januar og bli formidlet mandag 27. til 4 trinn. Den blir hentet samme dag etter formidling. Formidler tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Jessheim skole- og ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Åsenhagen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Nannestad VGS60 deltakere: VG3

    3STA, 3STB, 3STC, 3IFA, 3PBA

  • 14:10 - 14:55
    Nannestad VGS60 deltakere: VG3

    3STA, 3STB, 3STC, 3IFA, 3PBA

Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frogner skole og kultursenter 22 deltakere: 4. trinn
  • kl ?
    Frogner skole og kultursenter 22 deltakere: 4. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen mandag 27. januar utpå dagen og bli formidlet tirsdag 28. og onsdag 29. til de fire klassene på 4 trinn. Den blir hentet etter formidling onsdag 29. Formidler tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Algarheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Algarheim skole23 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Algarheim skole23 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Algarheim skole23 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 28., januar og møte de tre klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Nadderud VGS60 deltakere: VG1

    Vg1 -to klasser (enten SSP og/eller innføringsklasse).

    Dagsprogram:

    Kl: 10.00 Felles intro med Fredrik Høyer.

    Kl: 10:00 - 12:15 Elevene deles i to grupper. Workshop og omvisning i utstilling.  

    Kl: 12:15 - 14:00 Felles program med lunsj, kunstbattle og oppsummering.

    Skolen er selv ansvarlig for transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

  • 12:20 - 13:05
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Volla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole) - Samlingssal
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Gystadmarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gystadmarka skole22 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Gystadmarka skole22 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Gystadmarka skole22 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 29., januar og møte de tre klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Nesodden VGS40 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Alle trinn Medier og kommunikasjon.

    Dagsprogram:

    Kl: 10.00 Felles intro med Fredrik Høyer.

    Kl: 10:00 - 12:15 Elevene deles i to grupper. Workshop og omvisning i utstilling.  

    Kl: 12:15 - 14:00 Felles program med lunsj, kunstbattle og oppsummering.

    Skolen er selv ansvarlig for transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Rud VGS60 deltakere: VG2, VG3
  • 12:00 - 12:45
    Rud VGS60 deltakere: VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Volla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Kjeller skole - Auditorium
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:35
    Kjeller skole156 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Son skole21 deltakere: 4. trinn

    15 min mellom Son og Vestby

Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Haugtun skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Haugtun skole22 deltakere: 4. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen onsdag 29. januar og bli formidlet torsdag 30. til 4 trinn. Den blir hentet samme dag etter formidling. Formidler tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Nordkisa skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordkisa skole15 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 30., januar utpå dagen og møte klassen på 5. trinn. Hun skal til Hovin skole først. Ca. to uker på forhånd tar hun kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Hovin skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hovin skole20 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Hovin skole20 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 30., januar tidlig på dagen og møte de to klassene på 5. trinn. Hun skal videre til Nordkisa skole etterpå. Ca. to uker på forhånd tar hun kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • DESIGN EN LABYRINTVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Gjerdrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gjerdrum barneskole23 deltakere: 6. trinn
    Gjerdrum barneskole23 deltakere: 6. trinn

    6.trinn deles i to like grupper. Designerne fra Finland har 90 minutter formidling med hver av gruppene samtidig.


    Deretter kjører designerne til Veståsen skole. 10 min unna

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Skedsmo voksenopplæringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

  • 12:20 - 13:05
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Bøleråsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Veståsen skole20 deltakere: 6. trinn
    Veståsen skole20 deltakere: 6. trinn

    6.trinn deles i to like grupper. Designerne fra Finland har 90 minutter formidling med hver av gruppene samtidig.

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Asak skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Sørumsand skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sørumsand skole27 deltakere: 4. trinn
  • kl ?
    Sørumsand skole27 deltakere: 4. trinn
  • kl ?
    Sørumsand skole27 deltakere: 4. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen torsdag 30. januar utpå dagen og bli formidlet fredag 31. til de tre klassene på 4 trinn. Den blir hentet samme dag etter formidling. Formidler tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Skogmo skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skogmo skole27 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Skogmo skole27 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 31., januar utpå dagen og møte 5. trinn som må deles i to grupper. Hun skal til Borgen skole først. Ca. to uker på forhånd tar hun kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SCREENINGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Borgen skole (Ullensaker)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Borgen skole (Ullensaker)26 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 31., januar tidlig på dagen og møte klassen på 5. trinn. Hun skal videre til Skogmo skole etterpå. Ca. to uker på forhånd tar hun kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • DESIGN EN LABYRINTVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Kirkebygden barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 10:50
    Ulverud skole24 deltakere: 6. trinn

    5 min å kjøre mellom skolene

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Kjellervolla skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Kråkstad skole (inkl. Skotbu skole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Sørum skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sørum skole25 deltakere: 4. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen fredag 31. januar utpå dagen og bli formidlet mandag 3. februar til 4 trinn. Den blir hentet samme dag etter formidling. Formidler tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • PUSLESPILLETVisuell kunst
  • Varighet: 60 min. 3 grupper pr dag.
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Riddersand skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Riddersand skole19 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Riddersand skole19 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Riddersand skole19 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 3. februar og møte 3. trinn. Vi ønsker at de to klassene deles i tre grupper slik at det blir ca 19 elever i hver formidling. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bakke skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bakke skole24 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Bakke skole24 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 3. og tirsdag 4. februar og møte de fire klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • TENK FILM!Film
  • Varighet: 2 t pr klasse/gruppe, 2 klasser/grupper pr dag
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Runni ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15
    Runni ungdomsskole22 deltakere: 9. trinn
    Runni ungdomsskole22 deltakere: 9. trinn

    Dagsplan
    Kl. 8.15-09.15       Felles intro for begge grupper (auditorium e.l.)
    Kl. 09:30-11:00     Verksted for gruppe 1
    Kl. 12.15-13.45    Verksted for gruppe 2

    Tidene kan tilpasses skolens timeplan, men man trenger minimum 3,5 klokketime for å gjennomføre for to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Stranden skole22 deltakere: 6. trinn
    Stranden skole22 deltakere: 6. trinn

    6.trinn deles i to like grupper. Designerne fra Finland har 90 minutter formidling med hver av gruppene samtidig.

  • 11:50 - 13:20
    Stranden skole23 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Drøbak Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Nadderud VGS220 deltakere: VG2

    Vg2 hele trinnet.

  • 12:15 - 14:30
    Dønski VGS160 deltakere: VG1, VG2

    Vg1n inkl. 10 på TO

Produksjonsinformasjon
  • DRONNING UTEN LANDFilm
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Ullensaker kulturhus og kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Finstad skole (Ski)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Stav skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:25
    Stav skole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:15 - 12:50
    Stav skole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Hurdal skole og kultursenter - Allrom
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FABELAKTIGVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Vesterskaun skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vesterskaun skole17 deltakere: 4. trinn
  • kl ?
    Vesterskaun skole17 deltakere: 4. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen mandag 3. februar utpå dagen og bli formidlet tirsdag 4. februar til de to klassene på 4 trinn. Den blir hentet onsdag 5. Formidler tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • PUSLESPILLETVisuell kunst
  • Varighet: 60 min. 3 grupper pr dag.
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Dalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Dalen skole23 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 4. februar, etter formidling på Garderåsen skole, og møte klassen på 3. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • PUSLESPILLETVisuell kunst
  • Varighet: 60 min. 3 grupper pr dag.
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Garderåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Garderåsen skole21 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Garderåsen skole21 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 4. februar tidlig på dagen og møte de to klassene på 3. trinn. Hun skal til Dalen skole etterpå. Ca. to uker på forhånd tar hun kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bakke skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Framtun skole22 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 4. februar og møte klassen på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
  • TENK FILM!Film
  • Varighet: 2 t pr klasse/gruppe, 2 klasser/grupper pr dag
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Runni ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15
    Runni ungdomsskole22 deltakere: 9. trinn
    Runni ungdomsskole22 deltakere: 9. trinn

    Dagsplan
    Kl. 8.15-09.15       Felles intro for begge grupper (auditorium e.l.)
    Kl. 09:30-11:00     Verksted for gruppe 1
    Kl. 12.15-13.45    Verksted for gruppe 2

    Tidene kan tilpasses skolens timeplan, men man trenger minimum 3,5 klokketime for å gjennomføre for to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • DESIGN EN LABYRINTVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Ytre Enebakk skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Ytre Enebakk skole 25 deltakere: 6. trinn
    Ytre Enebakk skole 25 deltakere: 6. trinn

    6.trinn deles i to like grupper. Designerne fra Finland har 90 minutter formidling med hver av gruppene samtidig.

  • 11:20 - 12:50
    Ytre Enebakk skole 24 deltakere: 6. trinn
    Ytre Enebakk skole 24 deltakere: 6. trinn

    6.trinn deles i to like grupper. Designerne fra Finland har 90 minutter formidling med hver av gruppene samtidig.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Asker VGS110 deltakere: VG1

    Vg1 norsk

  • 12:15 - 14:30
    Asker VGS110 deltakere: VG1

    Vg1 norsk

Produksjonsinformasjon
  • DRONNING UTEN LANDFilm
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Ullensaker kulturhus og kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Tæruddalen skole - Tærudhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KORTFILMSTAFETTENFilm
  • Varighet: 60 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Allergot ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Finstad skole (Ski)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Nannestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PUSLESPILLETVisuell kunst
  • Varighet: 60 min. 3 grupper pr dag.
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Hovinhøgda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hovinhøgda skole22 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Hovinhøgda skole22 deltakere: 3. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 5. februar og møte de to klassene på 3. trinn.  Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Døli skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Døli skole16 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Døli skole16 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 5. februar og møte de to klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fenstad skole 23 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 5. februar og møte klassen på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Bleiker VGS90 deltakere: VG1, VG2
    Nesbru VGS90 deltakere: VG3

    Bleiker vgs: Vg1, Vg2

    Nesbru vgs: Vg1 og Vg2, en kombinasjon av elever fra alle studieretninger.

    Regissør/utøver reiser til Sandvika kino etter visning på Asker kino.


Produksjonsinformasjon
  • KORTFILMSTAFETTENFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Gystadmarka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lørenskog VGS60 deltakere: VG2, VG3

    Dagsprogram:

    Kl: 10.00 Felles intro med Fredrik Høyer.

    Kl: 10:00 - 12:15 Elevene deles i to grupper. Workshop og omvisning i utstilling.  

    Kl: 12:15 - 14:00 Felles program med lunsj, kunstbattle og oppsummering.

    Skolen er selv ansvarlig for transport

Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Seiersten ungdomsskole - Gymsal (aula) - stor belastning - snakk m skolen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DRONNING UTEN LANDFilm
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Hurdal skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Hakadal ungdomsskole - Aula
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Østersund ungdomsskole - Kultursal 90
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Hebekk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 14:30
    Rosenvilde VGS60 deltakere: VG3
    Sandvika VGS180 deltakere: VG3

    Rosenvilde vgs: Vg3, ST, MK, KDA, PB

    Sanvika vgs: Vg1 og Vg2 ST og MK

Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SKULPTURVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Borgen skole (Ullensaker)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Borgen skole (Ullensaker)14 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Borgen skole (Ullensaker)14 deltakere: 2. trinn

    Utstillingen vil komme til skolen onsdag 5. februar og bli formidlet torsdag 6. til de to klassene på 2. trinn. Den blir pakket ned etter siste formidling og hentet fredag 7. februar.

Produksjonsinformasjon
  • PUSLESPILLETVisuell kunst
  • Varighet: 60 min. 3 grupper pr dag.
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Gjerdrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjerdrum barneskole23 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Gjerdrum barneskole23 deltakere: 2. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 6. februar og møte de to klassene på 2. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Mogreina skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mogreina skole29 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 6. februar og møte 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Neskollen skole24 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Neskollen skole24 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Neskollen skole24 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 6. februar og møte de tre klassene på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • TENK FILM!Film
  • Varighet: 2 t pr klasse/gruppe, 2 klasser/grupper pr dag
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Runni ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15
    Runni ungdomsskole22 deltakere: 9. trinn
    Runni ungdomsskole22 deltakere: 9. trinn

    Dagsplan
    Kl. 8.15-09.15       Felles intro for begge grupper (auditorium e.l.)
    Kl. 09:30-11:00     Verksted for gruppe 1
    Kl. 12.15-13.45    Verksted for gruppe 2

    Tidene kan tilpasses skolens timeplan, men man trenger minimum 3,5 klokketime for å gjennomføre for to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Drøbak Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lørenskog VGS60 deltakere: VG2, VG3

    Dagsprogram:

    Kl: 10.00 Felles intro med Fredrik Høyer.

    Kl: 10:00 - 12:15 Elevene deles i to grupper. Workshop og omvisning i utstilling.  

    Kl: 12:15 - 14:00 Felles program med lunsj, kunstbattle og oppsummering.

    Skolen er selv ansvarlig for transport

Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Fløysbonn ungdomsskole - Sofiemyr Kirkerom
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KORTFILMSTAFETTENFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Gystadmarka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Rud skole81 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Rud skole81 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Li skole - Idrettshall
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 11:55
    Li skole242 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Li skole242 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Hebekk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Hellerasten skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PUSLESPILLETVisuell kunst
  • Varighet: 60 min. 3 grupper pr dag.
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Veståsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Veståsen skole22 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Veståsen skole22 deltakere: 2. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 7. februar og møte de to klassene på 2. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SUNNIVA TEGNERVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Åreppen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åreppen skole24 deltakere: 5. trinn
  • kl ?
    Åreppen skole24 deltakere: 5. trinn

    Kunstner vil komme til skolen fredag 7. februar og møte de to klassene på 5. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • TENK FILM!Film
  • Varighet: 2 t pr klasse/gruppe, 2 klasser/grupper pr dag
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Vormsund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Vormsund ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn
    Vormsund ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn

    Dagsplan
    Kl. 8.30-09.00       Felles intro for begge grupper (auditorium e.l.)
    Kl. 09:15-10:45     Verksted for gruppe 1
    Kl. 11:35-13.05    Verksted for gruppe 2

    Tidene kan tilpasses skolens timeplan, men man trenger minimum 3,5 klokketime for å gjennomføre for to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Sten-Tærud skole - Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KORTFILMSTAFETTENFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Hoppensprett Akademiet AS Avd Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Gjerdrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Flåtestad skole - Gymsal/Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Arnestad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Langhus skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjertnes VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3
  • kl ?
    Bjertnes VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Det er bestilt formidling til 60 elever. Men det står ikke i bestillingen hvilke klasser det er til. Det vil bli to formidlinger mandag 10. februar. Kuntnerne tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • UNDREVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Algarheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Algarheim skole25 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Algarheim skole25 deltakere: 2. trinn

    Designer vil komme til skolen mandag 10. februar og møte de to klassene på 2. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • TENK FILM!Film
  • Varighet: 2 t pr klasse/gruppe, 2 klasser/grupper pr dag
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Vormsund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Vormsund ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn
    Vormsund ungdomsskole27 deltakere: 9. trinn

    Dagsplan
    Kl. 8.30-09.00       Felles intro for begge grupper (auditorium e.l.)
    Kl. 09:15-10:45     Verksted for gruppe 1
    Kl. 11:35-13.05    Verksted for gruppe 2

    Tidene kan tilpasses skolens timeplan, men man trenger minimum 3,5 klokketime for å gjennomføre for to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Ingieråsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Gjerdrum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Nittedal ungdomsskole (rives, elever i brakker h18) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Siggerud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nannestad VGS30 deltakere: VG1
  • kl ?
    Nannestad VGS30 deltakere: VG1

    Det er bestilt formidling til 60 elever på 1MOKA og 1MOKB. Det vil bli to formidlinger tirsdag 11. februar, en til hver av klassene. Kunstnerne tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fjellfoten skole18 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 11. februar utpå dagen, da han skal til Auli skole først. Han tar tontakt ca. to uker etterpå for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Auli skole23 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Auli skole23 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 11. februar tidlig på dagen og møte de to klassene på 6. trinn. Han skal videre til Fjellfoten skole etterpå. Tider og annet vil bli avtalt da han tar kontakt ca. to uker på forhånd.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Alværn ungdomsskole - Gymsal med scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Marikollen ungdomsskole - Marikollen kultursal - 243 -(må leies gjennom kommunen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Ski skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ås VGS25 deltakere: VG2

    Det er bestilt formidling til 25 elever på VG2 2KDA. Formidlingen blir onsdag 12. februar og kunstnerne tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skogbygda skole16 deltakere: 6. trinn
  • kl ?
    Skogbygda skole16 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 12. februar og møte de to klassene på 6. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • UNDREVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Bakke skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bakke skole20 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Bakke skole20 deltakere: 2. trinn

    Designer vil komme til skolen onsdag 12. og fredag 14. februar og møte de fire klassene på 2. tinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • SLEPP MEGLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Bakkeløkka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Sandbekken ungdomsskole og oppvekstsenter - Sandbekkhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Ski skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Rudolf Steinerskolen Nesodden
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Årnes skole29 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 13. februar utpå dagen da han skal til Østgård skole først. Han møter klassen på 6. trinn og tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Østgård skole14 deltakere: 6. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 13. februar tidlig på dagen da han skal til Årnes skole etterpå. Han skal møte klassen på 6. trinn og tar kontakt ca. to uker på forånd for å avtale tid og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Mailand VGS105 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1 St Vg1 MK

  • 12:30 - 14:45
    Mailand VGS105 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg1 St Vg1 MK

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Kirkebygden ungdomsskole - Enebakk kultursal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Tangenåsen ungdomsskole - Samfunnshuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Vevelstadåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Mjær ungdomsskole - C-areal/Friareal.
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • UNDREVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Bakke skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Dyrløkkeåsen skole - Aula/gymsal
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Vormsund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vormsund ungdomsskole22 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Vormsund ungdomsskole22 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Vormsund ungdomsskole22 deltakere: 8. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 24. og tirsdag 25. februar og møte de fire eller fem klassene på 8. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • EN PRIKK OG EN STREKVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Jessheim skole- og ressurssenter74 deltakere: 2. trinn

    De to formidlerne vil møte de tre klassene på 2. trinn. De tar kontakt ca to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • UNDREVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Døli skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Døli skole22 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Døli skole22 deltakere: 2. trinn

    Designer vil komme til skolen mandag 24. februar og møte de to klassene på 2. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Hurdal skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hurdal skole og kultursenter33 deltakere: 8. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 24. februar og møte klassen eller klassene på 8. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd.

Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Asker VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Asker VGS8 deltakere: VG1, VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Borgen skole (Ullensaker)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Bleiker VGS
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Vormsund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • EN PRIKK OG EN STREKVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Frogner skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gystadmarka skole46 deltakere: 2. trinn

    De to formidlerne vil møte de tre klassene på 2. trinn. De tar kontakt ca to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Follo barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Follo barne- og ungdomsskole60 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Veståsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:40
    Veståsen skole18 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 11:30 - 12:15
    Veståsen skole18 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 14:00
    Skedsmo VGS370 deltakere: VG2

    Vg2 studiespesialiserende og yrkesfag, 3INTA, mediefag

  • 11:30 - 14:00
    Lørenskog VGS200 deltakere: VG2
  • 11:30 - 14:00
    Nes VGS100 deltakere: VG2

    Vg2 ST/ID

Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Sofiemyr skole, Sofiemyråsen ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Runni ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Runni ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Runni ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Runni ungdomsskole26 deltakere: 8. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 26. og torsdag 27. februar og møte de fem klassene på 8. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • UNDREVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Mogreina skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mogreina skole16 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Mogreina skole16 deltakere: 2. trinn

    Designer vil komme til skolen onsdag 26. februar og møte de to klassene på 2. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Gjerdrum barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Frogn VGS120 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg 2

    120 x 2 forestillinger

  • 12:30 - 14:45
    Frogn VGS120 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg 2

    120 x 2 forestillinger

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FORTELL EN HISTORIEKulturarv
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 14:00
    Follo Folkehøyskole100 deltakere: VG1, VG2, VG3
  • 11:30 - 14:00
    Drømtorp VGS100 deltakere: VG1, VG2, VG3
  • 11:30 - 14:00Avlyst
  • 11:30 - 14:00
    Rosenvilde VGS280 deltakere: VG2

    Vg2 flg. klasser: ST, KDA, MK, BU, FOT, KO, MF

  • 11:30 - 14:00
    Mailand VGS205 deltakere: VG1, VG2

    Vg1 HO, Vg2 HO, Vg1SS, Vg2 SS, Vg1MP, Vg2 MP

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Kjelle VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Kjelle VGS70 deltakere: VG1, VG2, VG3
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Runni ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordkisa skole24 deltakere: 2. trinn

    De to formidlerne vil komme til skolen utpå dagen og møte klassen på 2. trinn. De skal til Hovin skole først. Ca. to uker på forhånd tar de kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hovin skole40 deltakere: 2. trinn

    De to formidlerne vil komme til skolen tidlig på dagen og møte to klassene på 2. trinn. De skal til Nordkisa skole etterpå. Ca to uker på forhånd tar de kontakt for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Algarheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Algarheim skole25 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 13:00 - 13:45
    Algarheim skole25 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Nesodden VGS
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skogmo skole64 deltakere: 2. trinn

    De to formidlerne vil møte de tre klassene på 2. trinn. De tar kontakt ca to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • UNDREVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Åreppen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åreppen skole22 deltakere: 2. trinn
  • kl ?
    Åreppen skole22 deltakere: 2. trinn

    Designer vil komme til skolen fredag 28. februar og møte de to klassene på 2. trinn. Hun tar kontrakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Hovin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hovin skole17 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 12:30 - 13:15
    Hovin skole17 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) ALMIR OG PUFFENEMusikk
  • Varighet: 35 min; konsertene varer i ca 25 min med ca 10 min etterspill/lek med barna.
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Arnestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Arnestad skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Aursmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aursmoen skole 24 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Aursmoen skole 24 deltakere: 8. trinn

    Arkitekt vil komme til skolen mandag 2. og onsdag 4. mars og møte de tre klassene på 8. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Asak skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Bakke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Bakke skole17 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 12:30 - 13:15
    Bakke skole17 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Vestby ungdomsskole - Amfi (gjennomgang kan forekomme)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Vollen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Vollen ungdomsskole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:15
    Stav skole24 deltakere: 10. trinn

    12 min reiseveg mellom Kjellervolla og Stav skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Bakkeløkka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Grevlingen skole og kultursenter - Kultursal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Døli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Døli skole20 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 12:30 - 13:15
    Døli skole20 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Alværn ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Sofiemyr skole, Sofiemyråsen ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Sofiemyr skole, Sofiemyråsen ressurssenter14 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Aursmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Gystadmarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Gystadmarka skole34 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 10:45 - 11:30
    Gystadmarka skole34 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sørli skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Sørli skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Ski ungdomsskole - Aula
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Bakke skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:30
    Bakke skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Sørumsand VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:40
    Sørumsand VGS17 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

  • 12:50 - 13:50
    Sørumsand VGS17 deltakere:

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Rudolf Steinerskolen Nesodden
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Gjellerås skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Gjellerås skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:50
    Gjellerås skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Kråkstad skole (inkl. Skotbu skole) - Aula
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Bakke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Bakke skole17 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

  • 12:30 - 13:15
    Bakke skole17 deltakere: 4. trinn

    Justeringer av datoer kan forekomme

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Hovin skole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:30
    Hovin skole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Rustad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:15
    Rustad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Tangenåsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Siggerud skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Siggerud skole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Bjørkelangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjørkelangen skole 25 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Bjørkelangen skole 25 deltakere: 8. trinn

    Arkitekt vil komme til skolen fredag 6. og mandag 9. mars og møte de tre klassene på 8. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Kirkeby skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Kirkeby skole177 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • MÆD LUGGUMTMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Haugjordet ungdomsskole - Aula
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:15
    Døli skole93 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Mogreina skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Nesodden VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Nesodden VGS10 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Fløysbonn ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Bjørkelangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Tæruddalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:20
    Kjeller skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25 - 12:00
    Kjeller skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:10
    Kjeller skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Aursmoen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:00
    Aursmoen skole 214 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:50
    Aursmoen skole 214 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Mailand VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Mailand VGS18 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere. 

  • 12:30 - 13:30
    Mailand VGS18 deltakere:

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Hellerasten skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hellerasten skole33 deltakere: 9. trinn

    2 klasser av gangen i stort klasserom

  • 12:00 - 12:45
    Hellerasten skole33 deltakere: 9. trinn

    2 klasser av gangen i stort klasserom

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Nordkisa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Bjørkelangen skole - Kultursal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Bjørkelangen skole 176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Bjørkelangen skole 176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Jessheim skole- og ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Flåtestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Flåtestad skole58 deltakere: 9. trinn

    2 klasser av gangen i stort klasserom

  • 12:10 - 12:55
    Flåtestad skole58 deltakere: 9. trinn

    2 klasser av gangen i stort klasserom

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Tæruddalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FORTELL EN HISTORIEKulturarv
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Blystadlia skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Hvalstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Hvalstad skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Bråte skole - Kultursal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 12:50
    Bråte skole 154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Bråte skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bråte skole 26 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Bråte skole 26 deltakere: 8. trinn

    Arkitekt vil komme til skolen onsdag11. og fredag 13. mars og møte de tre klassene på 8. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Haneborg skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Haneborg skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Skogmo skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Marikollen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Marikollen ungdomsskole15 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

  • 12:30 - 13:30

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NEDTELJINGLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Ingieråsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Ingieråsen skole52 deltakere: 9. trinn

    2 klasser av gangen i stort klasserom

  • 12:15 - 13:00
    Ingieråsen skole52 deltakere: 9. trinn

    2 klasser av gangen i stort klasserom

Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Løken skole (Aurskog-Høland) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Sten-Tærud skole 150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Sten-Tærud skole 150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Setskog Oppvekstsenter - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:40
    Setskog Oppvekstsenter53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Skogmo skole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Skogmo skole102 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Haug skole og ressurssenter (1)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:45
    Haug skole og ressurssenter (1)20 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

  • 13:00 - 14:00

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JERNETKulturarv
  • Varighet: 45
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Åreppen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Fjuk oppvekstsenter - Amfi
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Fjuk oppvekstsenter135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10
    Valler VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    glemt å skrive inn antall

Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Bråte skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Frogner skole og kultursenter - Kultursal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FORTELL EN HISTORIEKulturarv
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Nordby skole (Rælingen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Frydenlund skole og ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Frydenlund skole og ressurssenter20 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Asak skole28 deltakere: 10. trinn

    17 min reiseveg mellom Bråtejordet og Asak skole


Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Li skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Li skole26 deltakere: 8. trinn
  • kl ?
    Li skole26 deltakere: 8. trinn

    Arkitekt vil komme til skolen 16., 18. og 20. mars og møte de seks klassene på 8. trinn. Hun tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Grevlingen skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Haugtun skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Haugtun skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sørum skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Sørum skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Nittedal ungdomsskole (rives, elever i brakker h18)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Eidsvoll VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Eidsvoll VGS15 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Dalen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:10
    Dalen skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Grevlingen skole og kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Sørumsand skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sørumsand skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Sørumsand skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Sørumsand skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Kringler-Slattum - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Kringler-Slattum161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Li skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:00
    Li skole39 deltakere: 9. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Li skole39 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Drøbak skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Drøbak skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Li skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Vestby ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Vesterskaun skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Vesterskaun skole248 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Eltonåsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 10:55
    Eltonåsen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05 - 11:40
    Eltonåsen skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Li skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:00
    Li skole39 deltakere: 9. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Li skole39 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Blakstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:45
    Blakstad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50

    Dag til opprigg: Kl: 12:00 - 15:00

Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Garderåsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Garderåsen skole272 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Vestby ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Hovinhøgda skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:45
    Hovinhøgda skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Hovinhøgda skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Preståsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 10:55
    Preståsen skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Preståsen skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Hakadal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Bleiker VGS
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Bleiker VGS10 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SØKE LYVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Li skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BRASS DELUXEMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Riddersand skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Riddersand skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Riddersand skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Maura skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Maura skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Maura skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:40 - 13:15
    Maura skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Kirkebygden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Arnestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Arnestad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Kirkebygden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Hurdal skole og kultursenter - Auditorie
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Mjær ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Mjær ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Auli skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:30
    Auli skole226 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Vigernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:20
    Vigernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Vigernes skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FORTELL EN HISTORIEKulturarv
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Smestad skole (Rælingen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Framtun skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:40
    Framtun skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Fjellfoten skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Fjellfoten skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Volla skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Volla skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Bingsfoss ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Fenstad skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:40
    Fenstad skole 200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Hoppensprett barneskole (privat) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:15
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:25 - 13:00
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ET BEDRE LIV?Kulturarv
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Frogner skole (gml Melvold u-skole) IKKE BRUK
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Østgård skole - Gym/Festsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Østgård skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Neskollen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:20
    Neskollen skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Neskollen skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:55 - 12:30
    Neskollen skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Marikollen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Skogbygda skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:20
    Skogbygda skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Hagen skole192 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Sandvika VGS - Auditorium 1 (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Kolben kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Holumskogen skole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Marikollen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 08:50

    Opprigg: kl: 08:00 - 11:00

  • 11:15 - 12:05
    Rud skole25 deltakere: 2. trinn
  • 12:30 - 13:20
    Rud skole25 deltakere: 2. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Kolben kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:10
    Rotnes skole204 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Rotnes skole204 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Årnes skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:45
    Årnes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:55 - 11:30
    Årnes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Eidsvoll VGS - Auditorium Aud 1 (126 seter)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Sandbekken ungdomsskole og oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Kolben kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Gjerdrum barneskole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Gjerdrum barneskole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Gjerdrum barneskole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Slattum skole221 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Slattum skole221 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Roald Amundsen VGS - Auditorium (145 seter)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TO MY CHILDRENVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Sandbekken ungdomsskole og oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VENNERMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Veståsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:30
    Veståsen skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Veståsen skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LOS BANDOFilm
  • Varighet: 2 timer
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Kolben kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Brånås skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Brånås skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Ulverud skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 10:55
    Ulverud skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Ulverud skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Sogsti skole22 deltakere: 5. trinn

    Beklager, fikk det ikke til å gå opp med timeplan

  • 12:00 - 13:00
    Sogsti skole22 deltakere: 5. trinn
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Greverud skole - Greverudhallen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:35
    Greverud skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:20
    Greverud skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:05
    Greverud skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Jessheim VGS - 1306 Black Box (stort auditorium)
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Jessheim VGS250 deltakere: VG2, VG3

    3. påbygg, 2. yrkesfag

Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Onsdag 15. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Kolbotn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Kolbotn skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kolben kulturhus? 

  • 11:45 - 12:15
    Kolbotn skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kolben kulturhus?

Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Vestby VGS - Auditorium (ingen info)
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Vestby VGS200 deltakere: VG1, VG2, VG3

    vg1-3 blanding ST og YF

Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Torsdag 16. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Tårnåsen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:40
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:20
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:05
    Tårnåsen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Bjertnes VGS - AULA for FILM, MUSIKK og FORESTILLINGER, FOREDRAG
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TÅRNETFilm
  • Varighet: 120 min
  • Fredag 17. april. 2020
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 17. april. 2020
  • Vassbonn skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:45
    Vassbonn skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Vassbonn skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Strømmen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 20. april. 2020
  • Østli skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Østli skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:00
    Østli skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Aursmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Bakke skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Bakke skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Bakke skole266 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:50
    Asak skole20 deltakere: 5. trinn

    Forfatterbesøk

Produksjonsinformasjon
  • DEN FRANSKE REVOLUSJONKulturarv
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 20. april. 2020
  • Alværn ungdomsskole - Gymsal med scene
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Bjørkelangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Borgen skole (Ullensaker) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Berger skole (Nesodden) - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Berger skole (Nesodden)188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Berger skole (Nesodden)188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Strømmen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DEN FRANSKE REVOLUSJONKulturarv
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Flåtestad skole - Gymsal/Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Haneborg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Døli skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Døli skole253 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Bjørnemyr skole - Flerbrukshall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Bjørnemyr skole189 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Algarheim skole - Gymsal Algarheim
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Algarheim skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Algarheim skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Jaer skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 11:55
    Jaer skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Løken skole (Aurskog-Høland)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Strømmen VGS188 deltakere: VG1, VG2

    Hele vg1 + hele vg2

  • 12:15 - 14:30
    Strømmen VGS188 deltakere: VG1, VG2

    Hele vg1 + hele vg2

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Myklerud skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Myklerud skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Myklerud skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Bråte skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Bråte skole 23 deltakere: 7. trinn

    30 min å kjøre mellom skolene

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • YADOHMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Hovin skole - Ny gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Hovin skole283 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Bjørkelangen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SVARTE-MATHILDALitteratur
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Setskog Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45Avlyst
  • 12:15 - 14:30
    Rælingen VGS90 deltakere: VG2

    Vg2 ST

Produksjonsinformasjon
  • SAMISKMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 24. april. 2020
  • Nesoddtangen skole - Samfunnshuset
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Nesoddtangen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Nesoddtangen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Nesoddtangen skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon